Připravované akce

Na co se můžete do budoucna těšit?

Jóga 2019

Od ledna 2019 kurz jógy znovu od základu.

Masáž proti celulitě a formování postavy v květnu 2016

Kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla. Celulitida je dnes velmi častá u mnoha žen různého věku i váhy. K jejímu výskytu přispívá mnoho faktorů jako např. stres, špatné stravovací návyky, nedostatek pohybu, nesprávně nastavený pitný režim, hormonální antikoncepce apod.

Thajská masáž nohou v prosinci 2015

K letošním Vánocům můžete obdarovat své blízké poukazem na thajskou masáž nohou.

Výživová poradna od půlky září 2014

Nabízím další službu pro zdravý životní styl. Ke cvičení a relaxaci bude možnost získat znalost správného stravovacího způsobu, případně individálně řešit konkrétní potřeby klienta ohledně úpravy váhy a jeho jídelníčku.

Manuální lifting obličeje

Od března 2015 si můžete u mě vyzkoušet novou relaxační a regenerační techniku, Manuální lifting obličeje.

Vycházky po okolí severskou chůzí

V nepravidelných intervalech organizuji procházky s nordic walkingovými holemi po okolí Čelákovic v různě dlouhých trasách. Proto sledujte moje stránky, ať ten" Váš vhodný termín a trasa" Vám neunikne. Můžete se přidat k partě stejně motivovaných lidí dělat kroky pro zdravý život. Pokud hůlky nevlastníte, bude možnost jejich zapůjčení za mírný poplatek. V případě, že objevíte smysl zdravé chůze s holemi, můžete si vhodný typ holí u mě rovněž zakoupit.

Půjčovna NW holí

V rámci mých služeb je možnost půjčování holí na severskou chůzi. Hole jednodílné jsou k dispozici v délce od 105 do 130 cm v odstupech po 5 cm. Pro děti jsou k dispozici jednodílné hůlky 65, 70. 75 a 80 cm. Podmínky najdete v menu Nordic walking. Pro zamluvení pište nebo volejte na uvedené kontakty.

 

 

 

 

Fotogalerie: Připravované akce

/album/fotogalerie-pripravovane-akce/u-v-jpg/

—————

/album/fotogalerie-pripravovane-akce/zavodiste-jpg/

—————

—————